AA2512FK-0762RL
MFR.Part #
AA2512FK-0762RL
JLCPCB Part #
C1703488
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS