RN73H1JTTD2032A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2032A25
JLCPCB Part #
C3934552
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS