RN73R1JTTD39R0F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD39R0F25
JLCPCB Part #
C2495601
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω 75V Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS