RT0603WRB0733RL
MFR.Part #
RT0603WRB0733RL
JLCPCB Part #
C4081666
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS