RT0603WRB0734RL
MFR.Part #
RT0603WRB0734RL
JLCPCB Part #
C4333347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS