RT0603WRB0733KL
MFR.Part #
RT0603WRB0733KL
JLCPCB Part #
C864007
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS