RT0603WRE0734RL
MFR.Part #
RT0603WRE0734RL
JLCPCB Part #
C2140708
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS