RT0603WRB0712R4L
MFR.Part #
RT0603WRB0712R4L
JLCPCB Part #
C4092697
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS