Y4013464R000F9W
MFR.Part #
Y4013464R000F9W
JLCPCB Part #
C3949192
Description
-55℃~+200℃ 100mW 464Ω ±1% ±2.5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS