RC0603JR-07470RP
MFR.Part #
RC0603JR-07470RP
JLCPCB Part #
C859121
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS