AR0805JR-07150KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0805JR-07150KL
JLCPCB Part #
C4228915
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS