RT0805BRD072R32L
MFR.Part #
RT0805BRD072R32L
JLCPCB Part #
C7302909
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS