SR0402FR-7W39RL
MFR.Part #
SR0402FR-7W39RL
JLCPCB Part #
C7318942
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS