RT0603FRD07715RL
MFR.Part #
RT0603FRD07715RL
JLCPCB Part #
C6207761
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS