RT1206DRE071M1L
MFR.Part #
RT1206DRE071M1L
JLCPCB Part #
C872099
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS