MFR-50FRF52-43K
MFR.Part #
MFR-50FRF52-43K
JLCPCB Part #
C1750454
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS