RC0201FR-0734R8P
MFR.Part #
RC0201FR-0734R8P
JLCPCB Part #
C5842694
Description
-55℃~+125℃ 34.8Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS