RT0603DRE072K94L
MFR.Part #
RT0603DRE072K94L
JLCPCB Part #
C706071
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS