RC0201JR-073K9P
MFR.Part #
RC0201JR-073K9P
JLCPCB Part #
C5842781
Description
-55℃~+125℃ 3.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS