FMP200FRF52-2K05
MFR.Part #
FMP200FRF52-2K05
JLCPCB Part #
C3460985
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS