RT0402FRD07604RL
MFR.Part #
RT0402FRD07604RL
JLCPCB Part #
C2104110
Description
-55℃~+155℃ 50V 604Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS