RT0603DRE072K67L
MFR.Part #
RT0603DRE072K67L
JLCPCB Part #
C863024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS