RN73H1JTTD4532D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4532D50
JLCPCB Part #
C4205901
Description
100mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS