ERJ-S03F7872V
MFR.Part #
ERJ-S03F7872V
JLCPCB Part #
C2113915
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS