RT0402BRC072K26L
MFR.Part #
RT0402BRC072K26L
JLCPCB Part #
C7302613
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS