RT0603DRE0723R7L
MFR.Part #
RT0603DRE0723R7L
JLCPCB Part #
C862986
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS