FMP200FRF52-2K55
MFR.Part #
FMP200FRF52-2K55
JLCPCB Part #
C1756961
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS