AT0402CRD0714KL
MFR.Part #
AT0402CRD0714KL
JLCPCB Part #
C2142749
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS