RT0603DRD0790R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603DRD0790R9L
JLCPCB Part #
C706013
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS