AT0805BRD072K43L
MFR.Part #
AT0805BRD072K43L
JLCPCB Part #
C856840
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS