RT1206BRE072R7L
MFR.Part #
RT1206BRE072R7L
JLCPCB Part #
C6460950
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS