AR0805FR-076K34L
MFR.Part #
AR0805FR-076K34L
JLCPCB Part #
C4312949
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS