RT0603DRD07200KL
MFR.Part #
RT0603DRD07200KL
JLCPCB Part #
C136943
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS