SR1206MR-071K2L
MFR.Part #
SR1206MR-071K2L
JLCPCB Part #
C4301339
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS