MFR2WSFTE73-100K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR2WSFTE73-100K
JLCPCB Part #
C173064
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS