RT0603CRE0751RL
MFR.Part #
RT0603CRE0751RL
JLCPCB Part #
C3981409
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS