RT1210BRD072K21L
MFR.Part #
RT1210BRD072K21L
JLCPCB Part #
C1696309
Description
-55℃~+125℃ 2.21kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS