AT1206CRD074K02L
MFR.Part #
AT1206CRD074K02L
JLCPCB Part #
C857935
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS