RT0603CRE0728R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRE0728R7L
JLCPCB Part #
C2124731
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS