AA1210FR-0710KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1210FR-0710KL
JLCPCB Part #
C2119839
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS