AC1210FR-075K62L
MFR.Part #
AC1210FR-075K62L
JLCPCB Part #
C230300
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS