PE0603FRM7W0R015L
MFR.Part #
PE0603FRM7W0R015L
JLCPCB Part #
C3935175
Description
15mΩ 200mW Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS