RT0603CRE07226KL
MFR.Part #
RT0603CRE07226KL
JLCPCB Part #
C4087795
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS