RT0603BRD072K98L
MFR.Part #
RT0603BRD072K98L
JLCPCB Part #
C861307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS