AT0603BRE07221KL
MFR.Part #
AT0603BRE07221KL
JLCPCB Part #
C7077898
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS