RC0402JR-0720KL
MFR.Part #
RC0402JR-0720KL
JLCPCB Part #
C137902
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS