RT0603CRD0782R5L
MFR.Part #
RT0603CRD0782R5L
JLCPCB Part #
C2133939
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS