RT0805DRE074R7L
MFR.Part #
RT0805DRE074R7L
JLCPCB Part #
C868840
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS