AF1210FR-07127RL
MFR.Part #
AF1210FR-07127RL
JLCPCB Part #
C3926059
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS