RC0201DR-0718KP
MFR.Part #
RC0201DR-0718KP
JLCPCB Part #
C5716521
Description
-55℃~+125℃ 18kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS